KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894354
nr 1289 4354
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Dam. Ej signerad, akvarell på pannå, 49x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:48:51
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr